Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - asegon

Pages: [1]
1
Firma powstała w 2000 roku w Bielsku-Białej i od początku swojej działalności stawia przede wszystkim na wysoką jakość sprzedawanych produktów oraz na ich ciągłe unowocześnianie i dostosowywanie do nowych wymagań zarówno krajowych jak i międzynarodowych Klientów. Naszym celem jest wzmocnienie pozycji na rynku lokalnym oraz spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Dbamy więc o ciągły rozwój i doskonalenie naszych wyrobów. Przywiązujemy szczególną uwagę do wyboru odpowiednich komponentów by zapewnić jak najlepszą jakość naszych produktów. Przez staranny dobór odpowiednich technologii i urządzeń ochrony środowiska łączymy rozwój firmy z myslą o ochronę środowiska lokalnego i otoczenie społeczne.
http://poradymedyczne24.pl/euro-medical-producent-sprzetu-medycznego/

Naprawiamy aparaty medyczne takie jak: fizykoterapia, elektrokardiografy, aparaty KTG, aparaty do mierzenia pulsu dziecka, stetoskopy, lampy bezcieniowe oraz operacyjne, sterylizatory,  fotele ginekologiczne, wirówki medyczne, ssaki akmulatorowe, inhalatory, mały sprzęt medyczny. Wykonujemy głowice, przewody oraz niestandardowe akcesoria do urządzeń medycznych.  Wykonujemy przeglądy gwarancyjne. Wystawiamy dokumenty techniczne o sprawności sprzętu.  Zakładamy dokumenty techniczne. 
http://tanielekarstwa.com.pl/euro-medical-producent-aparatury-medycznej/
Defibrylator AED RESCUE SAM
RESCUE SAM to półautomatyczny zewnętrzny defibrylator przeznaczony do przeprowadzania prostych, kierowanych komunikatami głosowymi i wskazówkami bezpośrednich czynności reanimacyjnych. Lekki, zasilany bateryjnie, prosty do przenoszenia. Urządzenie przeznaczony jest do użycia w przypadku wystąpienia zabużęń migotania serca (VF) oraz częstoskurczu komorowego (VT).
http://tendentysta.pl/euro-medical-producent-aparatury-i-sprzetu-medycznego/
Sprzęt lekarski jest nadzwyczaj ważny, szczególnie dla wielu szpitali i specjalistycznych środowisk zajmujących się leczeniem i ratowaniem życia. Taki sprzęt należałoby posiadać również w każdym domu, naturalnie nie mamy tu na myśli doświadczonej aparatury, jaka mieści się w szpitalach, jednakowoż przyrządy, to właśnie dzięki jakim możemy choćby monitorować nasze zdrowie, a w razie nieprawidłowości zameldować się do lekarza. Sprzęt medyczny bo to nie tylko defibrylatory, pompy infuzyjne, lampy operacyjne czy spirometry. Sprzęt medyczny to też zwykłe ciśnieniomierze, które warto posiadać w domu pod ręką, zwłaszcza jeśli ktoś z naszych najbliższych choruje na nadciśnienie tętnicze.

Pages: [1]